נקודת מבט

רוצה לשתף אתכם במשהו שקרה לי, באחת מהפעמים שנסעתי לתל אביב במטרה לקנות מוצרי אריזה עבור מוצרי החשיבה החיובית החדשים והנפלאים שפיתחתי ועמדו להגיע, ומה זה לימד אותי על החיים.

את "החוויה" שעברה עלי אפשר לתאר ב-2 זוויות מבט שונות, וכל אחת מהן תהיה נכונה וצודקת. אשתף אתכם בראשונה ואחר כך בשניה -זו שבה אני בחרתי.

הראשונה: נסעתי שעה  באמצע יום לחוץ עמוס בעבודה, הגעתי לתל אביב, לקחו לי עוד 35 דקות לחפש חניה ברחובות עמוסים וצפופים,  כל פעם שראיתי מרחוק חניה מתפנה – מישהו הספיק לתפוס אותה לפני (אוף – אין לי מזל. נכנסתי ויצאתי מחניונים מלאים – לא יכלו לשים שומר בכניסה שיגיד שמלא ואין טעם להיכנס?) ובסוף מצאתי חניה במרחק 23 דקות הליכה בשיא החום! הגעתי במיוחד לקנות קקאו מחנות תבלינים שנמצאת באזור והמוכר לא הסכים למכור לי כי הם סגרו לפני כמה דקות. לא עזר שהסברתי לו שבאתי במיוחד ומרחוק. בכלל לא עניין אותו (איזה חצוף! זה לא שרות לקוחות!).

עברתי למוצרי האריזה – בחנויות הקטנות והצפופות המוכרים היו עסוקים עם הרבה לקוחות (איך לא חשבתי לא להגיע לשם בט"ו באב, אחד הימים הכי עמוסים שלהם) ולא ממש התייחסו אלי, ועד שזכיתי להתייחסות לא היה להם את מה שרציתי. בסוף (עם הרבה אכזבה "מהחוויה" הזו) בהליכה הארוכה והחמה לרכב הרגשתי שמשהו נכנס לי בראש. לא ראיתי כלום והמשכתי לרכב, לנסיעה ארוכה בפקקים הבייתה. כשסוף סוף נכנסתי הבייתה וגיליתי שציפור עשתה לי קקי על הכובע .

זווית המבט השניה, זו שדרכה אני ראיתי את "החוויה":

נסעתי שעה לתל אביב (איזה כיף -זמן שקט מעולה לחשוב מחשבות עם עצמי, לשמוע רדיו ולדבר עם חברה שמזמן לא דיברתי). עוד 35 דקות לחפש חניה (הספקתי לדבר עם עוד 2 לקוחות!) בסוף מצאתי חניה במרחק 23 דקות (לא נורא, ספורט אף פעם לא מזיק, מזל שהבאתי איתי כובע). בחנות התבלינים המוכר לא הסכים למכור לי – אולי זה הזמן למצוא חנות תבלינים באזור שלי?

עברתי למוצרי האריזה – בחנויות הקטנות והצפופות המוכרים היו עסוקים עם הרבה לקוחות (בעיקר בתקופה הזו, כיף לראות אנשים משקיעים וקונים מתנות לט"ו באב )בזמן שחיכיתי שמעתי הרבה סיפורים יפים של בני זוג של אנשים זרים שגרמו ללב שלי לחייך, ואפילו יעצתי ב2 מקרים. בדרך לרכב חשבתי שאומנם לא עשיתי את מה שרציתי אך עשיתי וחוויתי הרבה דברים אחרים ואני בטוחה שבטווח הרחוק זה לטובה. בדרך הבייתה ברכב שמעתי הרצאה שמזמן רציתי לשמוע (דרך הטלפון). כשנכנסתי הבייתה ראיתי ציפור עשתה לי קקי על הכובע – איזה מזל שחבשתי כובע! תארו לכם מה היה קורה אם זה היה נוחת לי על השיער!

תמיד יש עוד נקודת מבט. מסכימים?

שתפו פוסט זה עם חברים

רוצים לקבל הטבות ומתנות?

מעוניינים לקבל טיפים לחשיבה חיובית?

הצטרפו למועדון ההטבות וקבלו 10% הנחה לרכישה ראשונה באתר.

*לעיתים המיילים נכנסים לקטגורית קידומיי מכירות. יש להכניס את כתובת מייל האתר לספר הכתובות במייל.

* לא כולל GiftCard