נעים מאוד,

שמי עידית יוסיפוביץ,
אמא לשלושה חמודים, אשתו של בעלי, ואני מפתחת מוצרים המעודדים ומקדמים חשיבה חיובית.

אני עוסקת יום יום בלחשוב מה יגרום לילדים ולמבוגרים לראות את העולם הזה, את המציאות היום יומית שלהם כיותר טובה, כאחת שטוב להיות בה ולחיות בה. מה יגרום לילדים ולמבוגרים בכלל, להבין שיש מסביבם הרבה דברים טובים? מה יכול להעלות להם את הביטחון העצמי ואת הקבלה העצמית?

הכל התחיל כשהתנדבתי בסביבה של ילדים וכל פעם ששאלתי אותם "מה שלומכם?" התשובות היו: "טוב" "בסדר" "משעמם" וגם "כיף". אבל בצורה שבה זה נאמר היה  לי ברור – זה לא באמת כיף.

כשהתחלתי לשאול יותר, הבנתי שרבים מהילדים חווים תסכול, קושי ופחדים, ונותנים לזה משקל גדול מאוד בחייהם היום יומיים. כשהסתכלתי עוד יותר מסביב, ראיתי שגם המבוגרים נמצאים שם.  

הפריע לי שאלו תחושות שילדים חווים בגיל כל כך צעיר. בעיניי, הילדות אמורה להיות תקופה מחבקת ומכילה. הטרידה אותי  המחשבה, שאם כך ילדים קטנים מרגישים, מה יהיה איתם כשיגדלו?. לעיתים, ילד שרע לו הופך למבוגר מתוסכל שקשה לו. אני מאמינה כי ילד שטוב לו הופך לאדם בוגר, שחי בתחושת ערך עצמי ומסוגלות.

אני מאמינה שילדים, בני נוער ומבוגרים יכולים להיות מאושרים יותר כשהם יכניסו  חשיבה חיובית וחשיבה מקדמת לחיים לעולמם, וכך יעלו את רמת האושר שלהם.

למדתי שבמירוץ האינטנסיבי של החיים רובנו לא שמים לב לדברים הטובים שיש סביבנו, לעיתים אנו לוקחים את הדברים כמובנים מאליהם או שוכחים אותם מהר מאוד. אנחנו לא עוצרים, לא מקשיבים פנימה ולא שואלים את עצמנו מה שימח אותי היום?, מה גרם לי לאושר?. אנו עסוקים בלחשוב על מה לא הצליח לנו ומה לא עבד.

על הקשיים אנחנו נתקעים הרבה זמן אך את ההצלחות ואת הדברים הטובים שנמצאים לידנו, אנו מעבירים דיי מהר. אנחנו מוצפים מכל הכיוונים, הקשב שלנו מפוצל ורובנו לא עוצרים כדי לשים לב לטוב שעוטף אותנו. ויש הרבה טוב. אם רק נפתח את העיניים ואת התודעה, נגלה שהדשא שלנו ירוק יותר, לא צריך להסתכל על השכנים. 

כשהקמתי את "לחשוב טוב חשיבה מקדמת לחיים", רציתי לעשות משהו שיגרום לאנשים להיות מאושרים יותר ולהרגיש טוב יותר עם עצמם. בשנים האחרונות אני עוסקת בשאלה מה עוזר לאנשים לחשוב בדרך יותר חיובית? מה גורם לנו להיות יותר מאושרים? מכאן התפתחו הרעיונות שלי. 

חיפשתי דרך להפוך את הרעיונות והחזון למוצרים פרקטיים, כאלו שישמשו אותנו בחיי היום יום ויעניקו לנו מוטיבציה וזריקת אנרגיה. עטפתי את כל הידע וניסיון שצברתי במהלך החיים שלי (לימודי אימון, nlp, פסיכולוגיה חיובית, לימודים תחת מאסטרים מובילים בתחומם בארץ ובעולם ולימודי עיצוב), ופיתחתי סדרה של מוצרים וסדנאות שמעלים את כל הדברים הטובים שיש מסביבנו ובנו לתודעה שלנו.

בעזרת כלים ויזואליים, צבעונים, מעוררי השראה וחיוך 😊 שפיתחתי ועיצבתי,  נוכל להתקרב בצורה מהירה ויעילה יותר אל המטרות שלנו, לתרגל חשיבה חיובית, ולהכניס יותר שמחה לחיים שלנו. ולכן כאלה הם גם המוצרים שלי – חיוביים ומעוררי השראה. 

כשמשתמשים במוצרים שלי מתחברים מחדש להצלחות, לתחושת ההישג והמסוגלות, למשאבים ולחוזקות. מזמינה אתכם להצטרף אלי ולהינות מחשיבה יום יומית חיובית. כל המוצרים שלי ממתינים לכם כאן בחנות האתר. 

אני מאמינה שכשהילדים והמבוגרים של היום יהיו יותר מאושרים, העולם של מחר יהיה  מקום הרבה יותר טוב.

שלכם,

עידית יוסיפוביץ

רוצים לקבל הטבות ומתנות?

מעוניינים לקבל טיפים לחשיבה חיובית?

הצטרפו למועדון ההטבות וקבלו 10% הנחה לרכישה ראשונה באתר.

*לעיתים המיילים נכנסים לקטגורית קידומיי מכירות. יש להכניס את כתובת מייל האתר לספר הכתובות במייל.

* לא כולל GiftCard